Hakkımızda

MEGABODRUM GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ. Bünyesinde bulunan ; Kurumsal Şirket, kamu kuruluşları ya da şahıslara,Pc bakım ve onarım Kamera Sistemleri, Alarm sistemleri, Santral Sistemleri ve Güvenlik Teknolojileri konusunda satış kurulum ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

MEGABODRUM GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİSistem ekibi iş hayatında temel ahlaki ve insani değerler doğrultusunda hareket etmekte ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.Zamanında, doğru karar alma ve uygulama, sürekli gelişmeyi hedefleme, sağlıklı ve etkin bir iletişim sağlama , güvenlik gibi çok hayati bir konuda sorumluluğumuzun bilincinde olma, çalışma ilkelerimizin temellerini oluşturmaktadır.
MEGABODRUM GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ ekibi; 2016 yılından beri güvenlik teknolojileri alanında üstün kaliteli, etkili ve ekonomik çözümler üretmektedir. Ekibimizin geliştirme standartları oldukça yüksek olup bu anlayış içerisinde her yeni 'proje' yi mükemmeliyetçi anlayış içerisinde yürütmeyi hedeflemektedir. Misyonumuz; çözümü, beklenilen kalitede ve mümkün olan en ekonomik şartlarda gerçekleştirebilmektir